Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 

Вокзали

Автовокзал міжобласного сполучення

Автовокзал міжобласного сполучення «Полтава» щоденно обслуговує 2-5 тис. чоловік та здійснює приблизно 280 рейсів в різних напрямках. Має зручне розташування.

Автостанція районного сполучення №2

Автостанція № 2 знаходиться на вул. Шевченка 65, в центральній частині міста. В приміщенні автостанції знаходяться квиткові каси та невеликий зал очікування. Щодня від автостанції відправляється близко 40 рейсових автобусів. Поруч (на вул. Сінній) розташована зупинка міського транспорту. Неподалік знаходяться Корпусний парк, стадіон «Ворскла», Центральний ринок, обласна лікарня.

Автостанція районного сполучення №3

Автостанція № 3 знаходиться на вул. Зіньківській 6. Вона була відкрита в 2009 році з метою раціонального розподілення автобусних рейсів між АС-2 та АС-3. Щодня від автостанції відходять маршрути в Миргородському, Зіньківському, Диканському, Гадяцькому, Котелевському та інших приміських напрямках. В приміщенні автостанції знаходяться квиткові каси, зал очікування та камери схову. Поруч з автостанцією розташовані зупинка міського транспорту, ринок «Київський», ТРЦ «Київ» та Київський вокзал.

Київський вокзал

Київський вокзал Полтави обслуговує поїзди, що йдуть у Київському напрямку. Це допоміжний вокзал міста (основний — Полтава-Південна).

Південний вокзал

На согодняшній день, вокзал Полтава-Південна — єдиний вокзал в області, який обслуговує проїзд в міжнародному сполученні.

Пасажирські та вантажні перевезення «Гюнсел»