Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 

Вокзали

Автовокзал міжобласного та міжнародного сполучення

Автовокзал міжобласного сполучення «Полтава» щоденно обслуговує 2-5 тис. чоловік та здійснює приблизно 280 рейсів в різних напрямках. Має зручне розташування.

Автовокзал районного та міжобласного сполучення №4

Автовокзал «Південний» № 4 знаходиться за адресою: площа Слави, 5. З нової автостанції автобуси рушають в напрямках Котельви, Харкова та Чутового. Тут також працює міжнародна касса, де можна придбати квитки на регулярні рейси до Польщі, Франції, Німеччини, Бельгії, Чехії та у Нідерланди. На території автостанції функціонує кафе, є декілька аптек, туалети та кіоски продажу канцтоварів. Поруч розташований залізничний вокзал станції «Полтава-Південна».

Автостанція районного сполучення №2

Автостанція № 2 знаходиться в центральній частині міста. В приміщенні автостанції знаходяться квиткові каси та невеликий зал очікування. Щодня від автостанції відправляється близко 40 рейсових автобусів. Поруч (на вул. Сінній) розташована зупинка міського транспорту. Неподалік знаходяться Корпусний парк, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського, Центральний ринок, полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського.

Автостанція районного сполучення №3

Автостанція № 3 була відкрита в 2009 році з метою раціонального розподілення автобусних рейсів між АС-2 та АС-3. Щодня від автостанції відходять маршрути в Миргородському, Зіньківському, Диканському, Гадяцькому, Котелевському та інших приміських напрямках. В приміщенні автостанції знаходяться квиткові каси, зал очікування та камери схову. Поруч з автостанцією розташовані зупинка міського транспорту, ринок «Київський», ТРЦ «Київ» та залізничний вокзал станції «Полтава-Київська».

Київський вокзал

Київський вокзал Полтави обслуговує поїзди, що йдуть у Київському напрямку. Це допоміжний вокзал міста (основний — Полтава-Південна).

Південний вокзал

На согодняшній день, вокзал Полтава-Південна — єдиний вокзал в області, який обслуговує проїзд в міжнародному сполученні.

Пасажирські та вантажні перевезення «Гюнсел»