Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 

Місця відпочинку

Березовий сквер

Березовий сквер – ботанічна пам'ятка природи (з 1970 р.). Розташована у Полтаві на вул. Пушкіна. На території скверу встановлено пам'ятник О. С. Пушкіну.

Каштанова алея

Алея посаджена в 1913 р. полтавськими гімназистами на честь 300-річчя династії Романових.

Корпусний парк

Центральна частина міста — круглий Олександрівський (Корпусний) парк, улюблене місце відпочинку полтавців.

Мис Доброї надії

«Мис Доброї Надії» розташований в мальовничому куточку, розкинувшись на двох берегах річки Ворскла. На лівому березі розташований готель, котеджі і ресторан, на правому березі - пляж з шезлонгами і комфортабельними альтанками, бар, гриль-зона і всі розваги (канатний парк, спортивні майданчики для командних ігор і унікальна дитячий майданчик).

Парк «Перемога»

Міський сад було засновано у 1803 р. за ініціативою полтавського генерал-губернатора князя О. Куракіна на землях, придбаних у майора Криловського, князя С. Кочубея та графа Л. Розумовського. Роботи його облаштування доручили губернському архітектору М. Амвросимову, а насадження дерев та кущів – Д. Неванці. У 1930-і рр. він мав назву Парк ім. І. Франка. В окупацію 1941-1943 рр. фашисти вирубали багато дерев та кущів, знищили паркові споруди. У повоєнні роки полтавці відродили парк, назвавши його парком «Перемога».

Петровський парк

Петровський парк у Полтаві – пам'ятка садово-паркового мистецтва (з 1964 р.). Розташований поблизу пл. Конституции. Закладений в 1905 р. В створенні парку брали участь багато місцевих жителів якими керував ентузіаст – любитель природи И. М. Орловський. Тут було висаджено близько 60 видів рідкісних порід дерев та чагарників.

Сонячний парк