Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 

Туристичні агенції

Полтавське обласне ЗАТ по туризму та екскурсіях «Полтаватурист»

Тури по Полтаві та Полтавщині, по Україні, автобусні тури по Європі. Туреччина, Єгипет, подорожі в будь-яку країну світу. Ліцензія АВ № 302928 вид. 19.01.2007 Мін. культури і туризму, Державна служба туризму і курортів. 45 років на ринку туристичних послуг України.

Приватне підприємство «Всесвіт-тур»

«Всесвіт-тур» прагне задовольнити кожного клієнта і пропонує відпочинок різних видів та цінових категорій.

Туристична агенція ПП «Вілмат»

Ми розробляємо, організуємо та проводимо тури в будь-яку точку земної кулі, та практикуємо винятково індивідуальний підхід до кожного з клієнтів. Для гостей та мешканців міста Полтави ми завжди готові надати повний спектр туристичних послуг по Полтаві та області.

ФОП Караулов Олексій Олександрович

Проведення та влаштування екскурсій, організація відпочинку, пасажирські перевезення.

ФОП Неділько З.Г.

Організація подорожей та відпочинку в Україні та інших країнах світу.

ФОП Рябченко Т. В.

В агенції «Бонус-тур» запропонують вам широкий спектр послуг: організація екскурсійних турів по Полтавській області та Україні на українській, російській, англійській та німецькій мовах; продаж авіа- та з/д квитків; організація авіа- та автобусних турів за кордон; допомога в оформленні документів за кордон та оформлення віз; продаж турів в будь-який куточок світу.

ФОП Триль М.П.

За роки успішної роботи на внутрішньому ринку з 1991 року агенція по праву завоювала репутацію надійного, бездоганного партнера туристичної подорожі. Багаторічний досвід роботи агенції – запорука вдалого та цікавого відпочинку.

ФОП Черкасець Т. І.

ФОП Черкасець Т.І., як самостійна організація, представлена на ринку турпослуг з кінця 2010 року. Профілюючий напрям «Краєвиду» — захоплюючі екскурсійно-пізнавальні тури для різних вікових категорій подорожуючих. Спеціалізація нашої діяльності — робота з учнівською молоддю.

ФОП Чубенко О.Д.

На туристичному ринку послуг України агенція представлена з 2009 року. В пріоритетних напрямках роботи – екскурсійні тури по місту Полтава, селищами Диканька, Опішне, Гоголеве, Великі Сорочинці та іншими мальовничими куточками Полтавщини.