Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 

Служби таксі

Якщо Ви вперше в Полтаві, недостатньо добре орієнтуєтеся в місті, бажаєте позбавити себе від незручностей, пов'язаних з громадським транспортом, і просто отримати задоволення від поїздки, то все, що необхідно для цього зробити - зателефонувати в одну з полтавських служб таксі.

Замовлення машини можна зробити, як зі стаціонарного телефону, так і з номера мобільного оператора, що найбільше Вам підходить. Середній час очікування машини в межах міста - 7 хвилин. Користуючись послугами таксі, завжди можна розраховувати на те, що Ви вчасно прибудете на нараду, конференцію, зустріч, вокзал, весілля і т.д. Крім того, всі служби таксі працюють цілодобово.

За ціною, часу подачі і класу авто служби таксі умовно можна розділити на три категорії: VIP, середній клас, економ-клас. Крім легкових автомобілів, Ви можете замовити мікроавтобуси, вантажні таксі і спецмашини (газелі, м/а, бортові, самоскиди, автоевакуатори, маніпулятори).

Більшість служб таксі також надають додаткові послуги:

  • автоевакуація;
  • послуги вантажників;
  • технічна допомога;
  • кур'єрські послуги.

Для постійних клієнтів діє система знижок і бонусів (про наявність таких можна дізнатися, зателефонувавши в службу таксі). Існує також можливість розрахунку вартості поїздки.