Советы путешествующим Туризм событий Фильм «7 чудес Полтавы» Руководителям туристических фирм   
Полтава туристическая
 
Архив новостей:

Дні європейської спадщини 2020 у Полтаві

Протягом 18-20 та 22 вересня 2020 року у Полтаві вдруге відбулися Дні європейської спадщини. Цьогорічна тема проведення подій: «Спадщина і освіта: уроки, які варто повторити», співробітники музеїв, що належать до базової мережі закладів культури м. Полтави на відмінно впоралися з відображенням даного гасла у своїх заходах.

В рамках проведення Днів європейської спадщини відвідувачі мали можливість здійснити захопливу велоподорож містом з театралізованими постановками від аматорського театру «Малафея», відвідати цікаві сюжетно-тематичні екскурсії, почути до цього невідомі мелодії закарбовані митцями на своїх полотнах, завітати до одного з найдавніших Полтавських вишів Інституту шляхетних панянок, зустріти на вуличках міста відомих історичних постатей, як то: В. Короленка з родиною, А. Макаренка, І. Котляревського, Панаса Мирного з дружиною, а також дізнатися освітні традиції на Шведській Могилі.

Приємним сюрпризом для відвідувачів стали сувеніри від організаторів Днів європейської спадщини в Україні, Полтавського обласного відділення НОК України та інформаційно-іміджеві набори «Полтава туристична».

Полтавський літературно-меморіальний музей В.Г. Короленка:

Полтавський літературно-меморіальний музей І.П. Котляревського:

Полтавський художній музей (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка:


Полтавський літературно-меморіальний музей Панаса Мирного:

ДІКЗ «Поле Полтавської битви»: