Советы путешествующим Туризм событий Фильм «7 чудес Полтавы» Руководителям туристических фирм   
Полтава туристическая
 
Архив новостей:

Акція #музейникивдячнімедикам

У пастку пандемії потрапили практично всі сфери життя: економіка, освіта, наука, культура… Та все ж одна сфера безупинно бореться з пандемією, рятуючи тисячі людських життів. Звісно, йдеться про працівників медичної сфери. Весь світ зараз молиться за них і каже величезне сердечне «ДЯКУЮ!».

У рамках світової ініціативи ЮНЕСКО «Заради життя», метою якої є висловлення засобами мистецтва солідарності, підтримки і поваги лікарям та всім тим, хто перебуває на передовій боротьби з коронавірусом, Національний заповідник «Софія Київська» став ініціатором Всеукраїнської акції подяки #музейникивдячнімедикам.

З часу відкриття музеїв, що належать до базової мережі закладів культури міста Полтава, а саме з 10 червня і протягом місяця – комунальні музеї міста будуть повністю відкриті для відвідування і обслуговування медиків на безоплатній основі (за пред’явлення відповідного посвідчення).

Полтавська спільнота музейників закликає долучитись до акції і іншим музеям Полтавщини і України та у такий спосіб спільно висловити безмежну вдячність нашим медикам.

Якщо ваш музей долучиться до акції, не забудьте розповісти про це у соцмережах та поставити хештег : #музейникивдячнімедикам.