Советы путешествующим Туризм событий Фильм «7 чудес Полтавы» Руководителям туристических фирм   
Полтава туристическая
 
Архив новостей:

Туристичний збір – в Полтаві понад 1 млн. грн.!

Відповідно до Податкового Кодексу України з 2011 року запроваджений туристичний збір як місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету. Платниками збору визначено: громадян України, осіб без громадянства, які прибувають до міста і отримують послугу тимчасового розміщення (проживання) в готелі, мотелі, гуртожитку, хостелі, кемпінгу та інших закладах готельного типу.

Від туристичного збору звільнені: особи, які постійно проживають у місті, особи, які перебувають у відряджені, інваліди, діти-інваліди та особи, які супроводжують групу інвалідів (не більше 1-ї особи), учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ветерани війни.

Рішенням позачергової сьомої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 31.01.2011 року туристичний збір запроваджений у місті Полтаві. Рішенням позачергової двадцять п’ятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 12.07.2019 року ставка туристичного збору на 2020 рік визначена у розмірі 0,5% від розміру мінімальної заробітної плати для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення (проживання). Мінімальна заробітна плата з 1 січня поточного року – 4723,00 грн.

У 2019 році від 57 суб’єктів сплати туристичного збору юридичних та фізичних осіб до міського бюджету Полтави надійшло 1 млн. 156 тис. 746 грн. 73 коп. Для повіряння, у 2018-му цей показник становив 376 тис. 614 грн. 59 коп.

Лідерами зі сплати тур збору у Полтаві є:

  • готельно-ресторанний комплекс «ПАЛАЦЦО»;
  • готельно-ресторанний комплекс «АРИСТОКРАТ»;
  • готельно-ресторанний комплекс «ГАЛЕРЕЯ»;
  • готельно-ресторанний комплекс «АЛЕЯ ГРАНД»;
  • готельно-ресторанний комплекс «МОТЕЛЬ».

Дякуємо усім фахівцям індустрії гостинності за Вашу щоденну важливу і відповідальну справу!

Творимо «Полтаву туристичну» - разом!