Советы путешествующим Туризм событий Фильм «7 чудес Полтавы» Руководителям туристических фирм   
Полтава туристическая
 
Архив новостей:

Полтава – учасник туристичного форуму «Digital в туристичній промоції»

Протягом 19-20 жовтня 2019 року у стародавньому місті легенд Чернігові відбувся туристичний форум «Digital у туристичній промоції», організатором якого виступило Управління культури і туризму Чернігівської міської ради. Учасниками заходу стали представники туристичної спільноти з Кам'янця-Подільського, Луцька, Тернополя, Дрогобича, Варшави (Польща) та Славутича.

В рамках роботи форуму учасники мали змогу познайомитися з презентаціями відомих travel-блогерів Павла Федиковича і Каміли Анни Напора, дізнатися секрети контент маркетинга від комерційного директора Zruchno.Travel Тараса Іщенка та перейняти досвід промоції та просування туристичних продуктів в соціальних медіа, як вітчизняних так і іноземних фахівців туристичної галузі.Також учасникам форуму провели екскурсію історичним центром міста та показали роботу нового туристично-інформаційного центру Чернігова.

Дружня та гостинна атмосфера, що панувала на форумі якнайкраще сприяла ефективному нетворкінгу та планам на плідну співпрацю в найближчому майбутньому.