Советы путешествующим Туризм событий Фильм «7 чудес Полтавы» Руководителям туристических фирм   
Полтава туристическая
 
Архив новостей:

Музей «Становлення української нації»

Кінець літа 2019-го – стане епохальним в історії вітчизняного музейного будівництва. В Україні з'явився сучасний інноваційний музей – «Становлення української нації». В хронологічній послідовності, від найдавніших часів до сьогодення, відвідувача поглинає музейний простір, в якому через персоналії вітчизняної історії здійснюється знайомство з багатою історико-культурною спадщиною України, її ролі у світовій культурі.

На допомозі музейним екскурсоводам: 100 «воскових» фігур видатних українців, 25 сюжетів з 5-D ефектами, 24 діорами, медіа гіди 8-ма мовами ! Полтавському туристу, серед інших відомих і знакових персоналій, буде надзвичайно приємно побачити своїх земляків: Івана Котляревського, Лесю Українку, Григорія Сковороду, Симона Петлюру, Іван Даценко. Для всіх них та багатьох інших зроблені сюжетні інсталяції, які занурюють відвідувача у відповідну історичну епоху. Ефект сприйняття багатющого історичного матеріалу – надзвичайний!

«Полтава туристична» радить УСІМ відвідати цей музей, особливо напередодні Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва. До речі, це приватний музей і чи не єдиний вдалий великий приклад дієвого впровадження конкретних «заходів» у розвиток Указу Президента України 2016 року «Про відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років».

Адреса музею: м. Київ, вул. Лаврська, 27
Телефон: 099-01-50-452
info@museumsun.org
Години праці: з 9-00 до 20-00 без вихідних.