Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Віртуальна реальність в Музеї історії Полтавської битви

Довгоочікувана наочна зустріч музейників міста відбулася з нагоди відзначення 311-ї річниці Полтавської битви та в рамках промоції Всеукраїнського проєкту «Мандруй Україною» та обласного проєкту «Туристичні магніти Полтавщини». Під час заходу були презентовані:

  • просвітницький проєкт «Інформаційна війна московського царя Петра І проти гетьмана України Івана Мазепи»;
  • наукове дослідження з питань інформаційної загрози та системи захисту від неї: «Інформаційна війна: соціально-онтологічний та міліарний аспект» (автори: Р.Гула, О.Дзьобань, І.Передерій, О.Павліченко, Г.Філь).

За допомогою секретаря Полтавської міської ради О.Шамоти був презентований інноваційний туристичний проєкт «Віртуальної реальності: гармата ХVІІІ століття» (розробник програми ФО-П Голота О.). В експозиційному просторі за допомогою надсучасних технологій відвідувач матиме можливість пройти увесь шлях маніпуляцій з гарматою часів Полтавської битви: від її підготовки, зарядки та пострілу.

Для організації та проведення дистанційної роботи, інтерактивну під час екскурсійного обслуговування, завантаження і демонстрації наочних матеріалів музеї базової мережі закладів культури міста Полтава отримали персональні портативні планшети Huawei MediaPod Т3.