Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Про роботу комунальних музеїв міста Полтави в умовах адаптивного карантину

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392, згідно Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою головного державного санітарного лікаря України від 06.06.2020 року №35, з 10 червня 2020 року відновлюється робота музеїв, що належать до базової мережі закладів культури м. Полтава (ДІКЗ «Поле Полтавської битви», Художній музей (галерея мистецтв) іменні Миколи Ярошенка, Літературно-меморіальні музеї І.П.Котляревського, В.Г.Короленка, Панаса Мирного) із безпосереднім прийомом відвідувачів.

Екскурсійне обслуговування надаватиметься згідно штатного розпису та графіку роботи музеїв із дотриманням превентивних заходів:

  • кількісний склад екскурсійної групи – до 10 осіб;
  • екскурсійне обслуговування за попереднім записом;
  • наявність у відвідувачів музею індивідуальних засобів протиепідемічного захисту (захист обличчя, рук, очей);
  • категорія осіб, якім рекомендовано утриматись від екскурсійного обслуговування – діти, віком до 12 років.

Музейні співробітники, у тому числі, і екскурсоводи, які будуть проводити обслуговування забезпечені за рахунок міського бюджету протиепідемічними засобами і обладнанням для температурного скрінингу.

Шановні полтавці і гості міста, дотримуємося вимог безпечного культурного дозвілля, дбаємо про безпеку, дякуємо за розуміння!