Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

УВАГА! Туристичній спільноті м. Полтава

З метою протидії поширенню короновірусу COVID-19, запобігання випадкам захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-Co V-2» Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради з в е р т а є т ь с я до всіх суб'єктів господарювання туристичної галузі міста, у тому числі, туристичних операторів та агенцій міста:

· з 17 березня по 03 квітня 2020 року припинити господарську діяльність та утриматись від відправлення громадян України за кордон;

· здійснити всі можливі заходи щодо повернення громадян України із-за кордону в Україну;

· у зв'язку із забороною нерегулярних пасажирських перевезень міжобласного і міжміського сполучень припинити організацію туристсько-екскурсійного обслуговування, відвідувань культурно-розважальних закладів (музеїв, галерей, кінотеатрів, торгово-розважальних центрів тощо);

· на постійні основі і своєчасно проводити профілактичні та протиепідемічні заходи задля власної безпеки і безпеки близьких Вам людей.

Рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради від 16.03.2020 року №66 (додається) на території м. Полтави з 17 березня до 03 квітня 2020 року запроваджені протиепідемічні заходи, а саме: тимчасово зупинена робота всіх культурно-розважальних закладів, спортивно-оздоровчих, у тому числі, спа-салонів, торгово-розважальних центрів, усіх типів ринків і ярмарків, магазинів, окрім продуктових, аптек і зоотоварів.

Пам'ятайте! Керівники закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також суб'єкти підприємницької діяльності, у тому числі – туристичної, несуть персональну відповідальність згідно Закону України «Про захист населення України від інфекційних хвороб».

У Полтавській області запрацювала цілодобова «гаряча» лінія для консультацій щодо коронавірусу — 0 800 505 032. На дзвінки відповідатимуть фельдшери і лікарі Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Рішенням Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року по всій території України запроваджений режим надзвичайної ситуації, який діятиме до 24 квітня 2020 року!

Деталі за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-zaprovadiv-rezhim-nadzvichajnoyi-situaciyi-po-vsij-teritoriyi-ukrayini

Шановна туристична спільнота!
Тільки у спільній єдності, за допомогою здорового глузду та щоденних профілактичних заходів ми зможемо подолати небезпеку!

Будьте здорові!

Відділ туризму та культурної спадщини
Управління культури Департаменту культури,
молоді та спорту, (0532) 606 -170