Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

PoltavaOpen - доступна для всіх

PoltavaOpen – це перший унікальний додаток про Полтавщину з віртуальними мандрівками. Такий собі тревел-помічник для гостей нашого міста, за допомогою якого легко спланувати подорож та дозвілля мандрівників. Переглянути 3D-панорами можна як на смартфоні, так і в браузері за звичайним комп'ютером на сайті проекту — poltavaopen.com. Також можна завантажити додаток для iOS з App Store, а для Android з Google Play Market.

Загалом близько 1000 відзнятих панорам розбиті на сотню віртуальних турів. Кожний тур має карту, на якій можна побачити усі панорами туру та напрям «погляду» віртуальної камери. PoltavaOpen дозволяє здійснити віртуальну подорож Полтавою і ще кількома містами та містечками Полтавської області – Миргородом, Лубнами, Решетилівкою, Опішнєю, Великими Сорочинцями та Диканькою. Додаток містить більше 70 віртуальних маршрутів Полтавщиною. Кожен із маршрутів складається із десятків панорамних знімків, зроблених із землі та повітря. Усі віртуальні тури проекту розбиті на 13 тематичних розділів, які, в свою чергу, мають підрозділи. Це, в першу чергу розділи з туристичними маршрутами, історичними пам'ятками, музеями, театрами та готелями. Частина 3D-панорам вже мають версії у різні пори року. З часом їх стане тільки більше — автори проєкту обіцяють постійно оновлювати базу знімків та закликають усіх бажаючих долучитися до їх створення.

PoltavaOpen – це грантовий проєкт, реалізований за підтримки Українського культурного фонду. Чималу підтримку в реалізації проєкту надала завідувачка Музеєм-садибою І.П. Котляревського Марина Голубнича.

Слідкувати за оновленнями проекту PoltavaOpen можна на сторінках у Facebook, Instagram та Telegram.