Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Дні європейської спадщини у Полтаві

Протягом 14-15 та 21-22 вересня 2019 року у Полтаві вперше проходили Дні європейської спадщини. Головними натхненниками та втілювачами усіх задумів виступили співробітники музеїв, що належать до базової мережі закладів культури м. Полтави, зокрема: ДІКЗ «Поле Полтавської битви», Полтавські літературно-меморіальні музеї І. Котляревського, В. Короленка та Панаса Мирного. Враховуючи цьогорічну тему проведення заходів – «Мистецтво та розваги: спадщина у головній ролі» до уваги відвідувачів були представлені сюжетні, тематичні, квест екскурсії з елементами театралізації, інтерактивні зустрічі та відкриття виставки.

Серед іншого учасники заходів мали змогу дізнатися нові маловідомі факти про визначні пам'ятки міста, життя та творчість класиків української літератури, що жили та працювали в Полтаві, відвідати зазвичай закриті для екскурсій місця.

Приємним сюрпризом для відвідувачів стали сувеніри від організаторів Днів європейської спадщини в Україні та інформаційно-іміджеві набори «Полтава туристична».