Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Розпочав роботу новий інтерактивний музей народної гастрономії

В туркомплексі Турист ( вул. Миру 12) у Полтаві створено Інтерактивний музей народної гастрономії.

Експозицію розміщено в кімнаті 42 кв.м. та розташовано за напрямками: селянський інтер’єр, інтер’єр міщанина та дворянина ХІХ століття, речі побуту та кухонного ужитку.

Під час інтерактивної екскурсії про особливості народної гастрономії експонати можна одягати, з них їсти та на них сидіти. Отриману інформації перевіряють за допомогою вікторини та квеста. За участю екскурсантів проводять постановку міні-спектаклю в костюмах. Найкмітливішім – подарунки. Враховано індивідуальні вікові особливості екскурсантів.

Що, вже зголодніли - тоді майстер клас з виготовлення галушок та вареників в ресторані туркомплексу «Турист». Дегустація блюд з безсмертної «Енеїди» І.П.Котляревського. …

Інтерактивний музей народної гастрономії запрошує на екскурсії (10 грн дорослий, 5 грн. дитячий + 60 грн. за екскурсію на групу 10-22 особи), майстер –класи по виготовленню ляльки –мотанки, галушок, вареників з дегустацією (55 грн. з особи), конференції (до 25 осіб), фото сесії, корпоративи (100 грн. за годину). Прокат (оренда) костюмів для вечірки, корпоративу.

Попереднє замовлення за тел.: (095) 750-50-88, (067) 771-68-75.