Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Полтава – учасник Х Міжнародного туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі»

Полтава традиційно була представлена під час роботи представницького міжнародного туристичного зібрання «Харків: партнерство в туризмі» (16 – 17 травня 2018 року). Слобожанське місто – основний постачальник туристів до Полтави так званого внутрішнього туристичного потоку. У зв'язку з тим, що 2018 рік – Рік культурної спадщини в Україні, тематика цьогорічного форуму – «Збереження культурної спадщини та її використання у туризмі».

Ювілейну туристичну виставку-форум відвідали представники дванадцяти міст-партнерів Харкова з країн: Ізраїль, Польща, Туреччина, Китай, Іспанія, Грузія, Словаччина, Кіпр, Німеччина, Болгарія, Чехія та Угорщина. Україна окрім міста-господаря була представлена містами: Тернопіль, Дніпро, Львів, Одеса і Полтава. Єдиною і надзвичайно цікавою тематичною доповіддю від українських міст була презентація від Полтави, підготовлена заввідділом науково-масової роботи ДІКЗ «Поле Полтавської битви» Євгенією Щербиною «Доленосне поле європейської історії».

Усі учасники форуму отримали інформаційно-іміджевий набір «Полтава туристична», до якого в рамках комунально-приватного партнерства був вміщений роздатковий матеріал суб'єктів господарювання туристичної галузі міста Полтави.

Організатор туристичного форуму – Харківська міська рада в особі Департаменту міжнародного співробітництва.

Презентація форуму