Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Туристичний маршрут за допомогою QR-кодів територією музейного містечка Поля Полтавської битви

За допомогою спеціальних антивандальних інформаційних табличок з QR-кодами, які мають вже знайому полтавцям та гостям міста символіку у вигляді підкови-смайлика, прокладено туристичний маршрут територією музейного містечка Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви», вул. Шведська Могила, 32. На відносно невеликій території, в самісінькому епіцентрі червневої баталії 1709 року, туристу надається можливість самостійно ознайомитись із сьома об'єктами показу:

  1. Музей історії Полтавської битви
  2. Монумент Петру І
  3. Братська могила царських воїнів
  4. Каплиця Св. Петра і Павла
  5. Сампсоніївська церква
  6. Перший музей Полтавської битви
  7. Ротонда вшанування пам'яті полеглих в Полтавській битві

Інформація про об'єкти структурована за принципом: назва, історична довідка, легенда про об'єкт, фотографічний матеріал. Під час генерації QR-коду за допомогою смартфону чи то планшета турист спрямовується на інтернет-ресурс «Полтава туристична» - mobile.tourism.poltava.ua з детальним описом та фотографічним зображенням локації.

Нинішній маршрут – це третій вдалий приклад плідної співпраці державно/комунального і приватного партнерства в галузі туризму м. Полтави, який став можливим завдяки партнерству з ПрАТ «ВФ Україна». На сьогоднішній день Полтава є лідером в Україні за кількістю інформаційно-туристичних маршрутів за допомогою QR-кодів. Нагадаємо, що позаминулого року Полтава стала першим з українських міст, де був запроваджений тематичний туристичний маршрут під назвою «Стежкою легенд», минулого – відкрито маршрут «Літературною стежкою Полтави».

Нинішній проект реалізований в рамках заходів, приурочених до дня міста (23.09.) та Дня туризму в України (27.09.).