Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Полтава – учасник туристичної виставки «Харківщина: туристичні відкриття»

2017 рік в усьому світі відзначається, як Міжнародний рік сталого розвитку туризму. В рамках заходів, приурочених до цього, є посилення виставкової діяльності і, передусім, туристично-виставкової в Україні. За ініціативи Харківської обласної державної адміністрації та безпосередньої участі обласного комунального закладу «Харківський організаційно-методичний центр туризму» протягом 02 – 03 червня 2017 року на території виставкового центру «Радмир Експохолл» (м. Харків, вул. Академіка Павлова, 271) пройшла туристична виставка «Харківщина: туристичні відкриття».

Учасниками останньої були 15 міст України, 27 районних центрів Харківської області та регіональні майстри декоративно ужиткового мистецтва. Склад полтавської делегації був найчисельнішим і складався за принципом державно/комунального та приватного партнерства в туризмі: представники відділу туризму та культурної спадщини управління культури міськвиконкому, управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації, відділу культури і туризму Карлівської райдержадміністрації, готельно-ресторанного бізнесу Полтави, ВУЗів міста. Родзинкою привітання полтавського стенду став справжній і духмяний «Полтавський коровай» і музичний супровід «Троїстих музик» (м. Карлівка).

До роздаткового матеріалу інформаційно-іміджевого набору «Полтава туристична» увійшли презентації, флаєра, прес-релізи учасників квітневої конференції із суб'єктами господарювання в туристичній галузі м. Полтава.