Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Полтава – учасник ІХ Міжнародного туристичного форуму в Харкові

Протягом 20 – 21 квітня 2017 року в м. Харкові пройшов ІХ Міжнародний туристичний форму «Харків: партнерство в туризмі». Від самого початку заснування представницького туристичного заходу під час його роботи активну участь взяла «Полтава туристична»: делегація відділу туризму та культурної спадщини управління культури міськвиконкому.

Урочисте відкриття форуму відбулося за участі першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова та Генерального консула Республіки Польща в Харкові Януша Яблонського. Цьогорічний туристичний форум – найпредставницький за всі роки проведення: 17 іноземних делегацій з 11 країн світу. Вперше потужно представлена Україна: 13 українських міст, серед яких і Полтава.

В рамках проведення форуму його учасники мали можливість не тільки скуштувати традиційного «Полтавського короваю», а й ознайомиться з туристичним потенціалом міста над Ворсклою. До роздаткового презентаційного матеріалу «Полтава туристична», як і обіцялось раніше, був включений інформаційний матеріал учасників нещодавнього семінару-наради з суб'єктами туристичної діяльності м. Полтави, що відбувся 7 квітня.

Полтавська делегація взяла участь в роботі міжнародної конференції «Форми об'єднання в сфері туризму. Національний і локальний рівні», яка включала три секції: «Форми об'єднання в сфері туризму. Національний і локальний рівні»; «Сучасний маркетинг як фактор розвитку і просування туристичних продуктів і дестинацій»; «Сучасні тенденції гостинності».