Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Стратегія розвитку туризму та курортів до 2026 року

Кабінет Міністрів України 16 березня 2017 року своїм розпорядженням за №168-р схвалив Стратегію розвитку туризму та курортів до 2026 року. Документ, розроблений Департаментом туризму та курортів Мінекономрозвитку України, визначає у розділі Основних напрямів реалізації Стратегії серед іншого і, доволі, суперечливі завдання, а саме: імплементація вітчизняного законодавства до законодавства ЄС у сфері туризму та курортів, скасування ліцензування тур операторської діяльності, затвердження кваліфікаційних вимог до фахівців туристичного супроводу тощо. Нагадаємо, що в країнах ЄС існує регулятор у сфері туризму, який видає державні ліценції, дозволи, допуски суб'єктам господарювання туристичної сфери. В Україні вже як декілька років тому навпаки ліквідовані ліцензії на тур агентську діяльність та дозволи для фахівців супроводу.

В Стратегії просувається ідея створення додаткової бюрократичної інституції з поки що не визначеною функцією – Національна туристична організація (НТО). Що відбуватиметься із вже існуючим Департаментом – невідомо.

Цікаві контрольні показники Стратегії. До речі, хто буде нести відповідальність у разі їх невиконання не зазначено (!) Мінекономрозвитку України лише проводить моніторинг реалізації Стратегії.

Детальніше документ: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249826501