Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Туристична марка «Полтавський краєзнавчий музей ім. В.Кричевського»

18 листопада 2016 року у Виставковій залі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського туристичній спільноті, музейникам та екскурсоводам була презентована туристична марка, присвячена однойменному музею. На сьогодні, це вже шоста туристична марка на Полтавщині: три – присвячені об'єктам Музею історії Полтавської битви, одна – Музею-заповіднику А.С.Макаренка (с. Ковалівка, Полтавського р-ну), одна марка присвячена Св.-Георгіївській церкві (с. Нижні Млини, Полтавського р-ну).

Всі вищезазначені туристичні марки, за умовами їх просування, можна придбати виключно на тій території, про об'єкти яких вона розповідає. Отже, туристична марка «Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського» на Вас чекає в приміщенні самого музею за адресою: вул. Конституції, 2, м. Полтава.

В рамках презентації управлінням інфраструктури та туризму облдержадміністрації був проведений навчальний семінар: «Засоби створення позитивного іміджу Полтавщини», під час якого туристичному загалу міста і області відділ туризм та культурної спадщини управління культури Полтавського міськвиконкому презентував новітній туристичній маршрут за допомогою QR-кодів «Літературними стежками Полтави».

Національний музей-заповідник М.В.Гоголя (с. Гоголеве, Шишацького р-ну) мав нагоду представити науково-популярний фільм «Кочубеївська садиба як осередок культури та духовності у ХІХ столітті»