Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Краще іміджеве видання – в «Полтаві туристичній»

У День української писемності та мови, 9 листопада в приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені В.Кричевського відбулася церемонія нагородження переможців та лауреатів ювілейного Х конкурсу «Краща книга Полтавщини», який з 2007 року проводить Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації.

Згідно Положення у конкурсі беруть участь: видавництва, видавничі організації, поліграфічні підприємства, науково-дослідницькі, навчальні та бібліотечні заклади, громадські та творчі організації. У складі журі: представники спілок краєзнавців, журналістів, фахівці видавничої справи, мовознавці, спеціалісти державного архіву, бібліотекарі, освітяни.

У конкурсі було відзначено 7 номінацій, серед них – краще іміджеве видання 2016 року. Ним став інформаційно-презентаційний путівник «Полтава – місто, в якому хочеться жити». Автор: Віталій Павлов; Видано та друк: ФОП Говоров С.В. Путівник увійшов до інформаційно-іміджевого набору «Полтави туристичної» та виконує, покладене на нього завдання – популяризація туристичної привабливості Полтави.