Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Новий інформаційно-туристичний маршрут за допомогою QR-кодів «Літературними стежками Полтави»

За допомогою спеціальних антивандальних інформаційних табличок з QR-кодами, які мають вже знайому полтавцям та гостям міста символіку у вигляді підкови-смайлика, прокладено туристичний маршрут, що охоплює всі три літературно-меморіальні музеї міста, а саме: Івана Котляревського (Першотравневий проспект, 18), Володимира Короленка (вул. Короленка, 1) та Панаса Мирного (вул. Панаса Мирного, 56). Загальна протяжність інформаційно-туристичного маршруту становить 3,3 км.

Головні об'єкти показу – музейна територія, меморіальні будинки видатних письменників, історія формування музейної колекції, її найголовніші експонати. Табличка з QR-кодом навмисно розміщена при вході до музейного подвір'я нібито запрошуючи потенційного відвідувача зробити крок в музейний простір.

Кожна із трьох підков-смайликів в руках тримає хрестоматійні твори письменників, відповідно: «Наталка Полтавка», «Сліпий музикант», «Хіба ревуть воли, як ясла повні?». Під час генерації QR-коду за допомогою смартфону чи то планшета турист спрямовується на інтернет-ресурс «Полтава туристична» - www.tourism.poltava.ua з детальним описом та фотографічним зображенням локації.

Організатори інноваційного проекту - управління культури Полтавського міськвиконкому, - сподіваються на появу додаткової зацікавленості до літературної спадщини національного масштабу, особливо серед учнівської та студентської молоді як найбільш піддатливої новітнім технологіям.

Це другий вдалий приклад плідної співпраці державно/комунального і приватного партнерства в галузі туризму м. Полтави, який став можливим завдяки співпраці з ПрАТ «Vodafone Україна». Нагадаємо, що минулого року Полтава стала першим з українських міст, де був запроваджений тематичний туристичний маршрут за допомогою QR-кодів під назвою «Стежкою легенд».

Нинішній проект реалізований в рамках заходів, присвячених до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні (27 вересня).