Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Полтава – учасник Міжнародного туристичного форуму

Восьмий рік поспіль м. Полтава стає одним із активних учасників Міжнародного туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі», який проходить 12-13 травня 2016 року. Головна мета представницького зібрання, за повідомленням організаторів – Департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради – обговорення питань у сфері розвитку міського туризму, налагодження взаємовигідних контактів з іноземними партнерами.

Цьогорічний туристичний форум у Харкові є одним із представницьких в масштабах усієї України. В «Kharkov Palace Primer Hotel» представники США, Чехії, Туреччини, Польщі, Латвії, Ізраїлю, Грузії, Великобританії, Болгарії, всього – 24 делегації з 11 країн світу. Серед міст України: Київ, Львів, Одеса і Полтава.

До інформаційно-іміджевого набору «Полтава туристична», як і обіцялось під час останнього семінару-наради з суб’єктами підприємницької діяльності туристичної галузі Полтави (06.05.2016 р.), увійшов увесь роздатковий матеріал, що був наданий підприємцями міста. Учасники туристичного форуму, у тому числі і іноземні, неодноразово відзначали неабиякий потенціал Полтави в розвитку туристичної привабливості.

«Полтавський коровай» вручає начальник управління культури Лариса Кречко,
отримує – перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.