Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Семінар-нарада з питань туризму (матеріали)

Традиційно на початку так званого «високого» туристичного сезону, який щорічно розпочинається травневими святами в Полтаві в прес-центрі Художнього музею (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка пройшов робочий семінар-нарада з суб'єктами підприємницької діяльності туристичної галузі міста Полтава – «Туристичний сезон-2016».

Серед запрошених: керівники туристичних агенцій міста, представники громадських організацій туристичної спрямованості, а саме: Полтавська обласна громадська організація «Спілка екскурсоводів» (голова – Кулинич Тамара Володимирівна), Полтавське регіональне відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні (голова – Мартьянова Людмила Володимирівна), Полтавська обласна федерація спортивного туризму України (президент – Скляр Ольга Миколаївна), Полтавська регіональна громадська організація «Обласний туристичний кластер» (голова – Однойко Наталія Олександрівна), директори музейних закладів міста, представники виконавчої гілки влади облдержадміністрації та місцевого самоврядування, голова постійної депутатської комісії Полтавської міської ради з питань розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (Бойко Юрій Олександрович).

З привітальним словом до присутніх, як до колег, звернулась профільний заступник міського голови Тарашевська Світлана Казимирівна. Остання відзначила, що попри складні соціально-економічні умови Полтава на втратила туристичний потенціал та своєї привабливості. Туристична активність – це спільний шанс, як представників виконавчої гілки влади місцевого самоврядування, так і приватних підприємців, в створенні власного привабливого туристичного продукту територіальної громади міста Полтава.

Порядок денний семінару-наради:

І. Вступне слово та привітання учасників семінару-наради. (Світлана Тарашевська, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів).

ІІ. Державне регулювання туристичної галузі на сучасному етапі. Основні показники, що впливають на рівень розвитку туристичної галузі, та їх наслідки за підсумками 2015 року. (Віталій Павлов, начальник відділу туризму та культурної спадщини управління культури МВК).

ІІІ. Туристичні пропозиції суб'єктів підприємницької діяльності сезон 2016 року: