Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

ІІІ Українська академія інтегрованого розвитку міст – в Полтаві

Полтава – трете українське місто, в якому за ініціативи та підтримки Федеративної організації «Німецьке товариство міжнародного співробітництва» (GIZ) протягом 16-17 листопада 2015 року на базі Художнього музею (галереї мистецтв) імені М.Ярошенка пройшла Всеукраїнська академія інтегрованого розвитку міст на тему: «Участь громади міста як складова успіху місцевого адміністрування».

Мета представницького зібрання – обмін досвідом між українськими містами у сфері урбаністичного розвитку та комунікації практик на державному рівні. Під час дводенної академії, яка відкрилась за участі міського голови м. Полтава О.Ф.Мамая, ключовою тематикою було залучення суб'єктів різних галузей життя міста, і в першу чергу громади, в процеси розвитку міст. Ідеями та досвідом інтегрованого урбаністичного розвитку міст ділилися представники наступних міст: Львів, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ, Лейпциг (Німеччина), Херсон, Чернівці, Черкаси, Ужгород, Харків, Полтава.

В рамках академії її слухачам була презентована «Лейпцігська хартія» сталого розвитку європейського міста. Документ, який був прийнятий у підсумку неформальної зустрічі міністрів з питань міського розвитку і територіальної спільноти країн єврозони (травень 2007 року). Під час академії працювали чотири пленарні групи на чолі модераторів з GIZ.