Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Полтава – учасник VІІ Міжнародного туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі»

Наприкінці вересня 2015 року місто Полтава традиційно, з часу заснування харківського представницького туристичного форуму, взяла участь в роботі Міжнародного зібрання, присвяченого проблематиці розвитку туризму. Головний акцент форуму пройшов у форматі виставки-презентації та конференції на тематику: «Тенденції і перспективи розвитку сфери гостинності сучасного міста». Найзапекліші дискусії та обговорення учасників форуму, серед яких були галузеві представники міст Харків, Полтава, Київ (Україна), Кутаїсі, Тбілісі (Грузія), Даугавпілс (Латвія), Марибор (Словенія), Албанії та Ізраїлю, як і очікувались, відбулися під час панельної дискусії «Державно-приватне партнерство у сфері туризму». Про зовсім новітній, інноваційний та безпрецедентний досвід в масштабах України – розробку та відкриття туристичного маршруту за допомогою QR-кодів (інформаційно-туристичний маршрут «Стежкою легенд») учасників зібрання ознайомив під час своєї презентації Віталій Павлов – начальник відділу туризму та культурної спадщини управління культури виконкому Полтавської міської ради.

Про стан, в якому нині опинилась державна регуляція галузі туризму України, розповіли керівник ДП «Навчально-консультативний центр туризму» Міністерства культури України (Я.Гаврилова) та керівник робочої групи з питань туристичних ресурсів та статистики експертної ради при комітеті Верховної Ради України з питань сімї, молодіжної політики, спорту і туризму (М.Онисько).

Організатори Міжнародного форуму – Харківська міська рада (міський голова – Геннадій Кернес) і, зокрема, Департамент міжнародного співробітництва (директор – Віктор Рудь), – доклали усіх зусиль, щоб гідно представити туристичну інфраструктуру міста: новітні заклади розміщення (тимчасового проживання), об'єкти змістовного дозвілля та відпочинку.