Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Туристичний маршрут за допомогою QR-кодів

Полтава стала першим із вітчизняних міст, в якому успішно реалізовано проект розробки та запровадження інноваційного інформаційно-туристичного маршруту за допомогою QR-кодів «Стежкою легенд». Спеціальні антивандальні кам'яні таблички з QR-кодами, що містять інформацію про головні туристичні об'єкти показу м. Полтава, мають, окрім того, унікальну символіку маршруту – підкови-смайлики. Туристичний маршрут поєднує два історичних центра: полкової Полтави (Іванова гора) та губернської (ансамбль Круглої площі). На відносно невеликій відстані, загальна довжина маршруту 3 км., туристу надається самостійно ознайомиться з двадцятьма об'єктами огляду.

Під час генерації коду за допомогою смартфону чи то планшету турист спрямовується на мобільну версію інтернет-сторінки «Полтава туристична» з детальним описом та фотографічним зображенням туристичного об'єкту. Інформація про об'єкти структурована за принципом: назва (офіційна й народна), історична довідка та легенда про об'єкт. Оскільки таблички з QR-кодами містять підкови, слоган маршруту звучить: «Знайди усі щасливі підкови та відкрий для себе Полтаву!».

Даний проект став можливим завдяки рідкісному на сьогоднішній день державно/комунально-приватному партнерству в галузі туризму, а саме завдяки спільним зусиллям ПрАТ «МТС Україна» та Полтавської міської ради і став добрим подарунком до Дня міста та Дня туризму в Україні.

Фотогалерея урочистого відкриття 23.09.2015 року туристичного маршруту «Стежкою легенд»: