Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

«Полтава Туристична» - друге місце Всеукраїнського туристичного конкурсу

В рамках заходів з відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні протягом 2013 року Державним агентством України з питань туризму та курортів за сприяння Віце-прем'єр-міністра України О.Вілкула проходив Всеукраїнський туристичний конкурс серед туристичних інформаційних центрів, засобів масової інформації та фотографів.

18 листопада 2013 року в Будинку художника (м. Київ) за підсумками конкурсу відбулося нагородження переможців. Церемонію нагородження переможців провели Голова Держтуризмкурорту О.Шаповалова та Голова Громадської ради при Держтуризмкурорті С.Пограничний.

В конкурсі на кращий журналістський матеріал на туристичну тему серед інтернет-видань перше місце зайняв інтернет-портал "Новини турбізнесу", друге місце - інтернет-портал "Полтава Туристична" (м. Полтава, спільний проект відділу туризму та культурної спадщини управління культури Полтавського міськвиконкому та Веб-майстерні «Фокс»), третє місце - медіа-група "Голос UA".

Організатори конкурсу: Громадська рада при Держтуризмкурорті спільно з Асоціацією журналістів "Туристичний прес-клуб України" за сприяння Держтуризмкурорту. До журі конкурсу входили представники Громадської ради при Держтуризмкурорті, туристичних підприємств, установ і організацій, журналісти та інші.

Приємно відчувати, що спільні зусилля задля підтримки та пропаганди міського територіального туристичного продукту не даремні. Дана відзнака стане зайвим поштовхом до удосконалення інформаційності інтернет-порталу "Полтава Туристична", збільшення показників його відвідуваності.