Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Полтавка стала лауреатом державної нагороди Російської Федерації

Провідний науковий співробітник Полтавського літературно-меморіального музею В.Г.Короленка Ольховська Людмила Василівна нещодавно стала лауреатом державної нагороди РФ. Відповідний Указ "Про нагородження державними нагородами Російської Федерації іноземних громадян" у вересні поточного року підписав Президент РФ В.Путін. Людмила Василівна за великий вклад у зміцнення дружби та співробітництво, розвиток наукових та культурних зв'язків нагороджена Медаллю Пушкіна.

Державна нагорода була заснована 1999 року на відзнаку 200-річчя з дня народження О.С.Пушкіна. Медаллю нагороджуються громадяни за заслуги в галузі культури та мистецтва, гуманітарних наук і літератури із загальним стажем суспільно-гуманітарної діяльності понад 20 років.

Вітаємо Людмилу Василівну із заслуженою нагородою! Прекрасного і досвідченого короленкознавця, історика-краєзнавця, члена Спілки екскурсоводів Полтавщини, патріота свого міста.

Медаль Пушкіна - срібна нагорода, що має форму кола діаметром 32 мм з опуклим бортиком з з обох сторін. На лицьовій стороні медалі - профільне (вліво) зображення автопортрета О.С.Пушкіна; на зворотному боці - рельєфне зображення підпису О.С.Пушкіна, під ним розміщується номер медалі.