Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Урочистості з нагоди Дня туризму в Україні

Розвитку туризму, як одній із потенційних галузей вітчизняної економіки, приділяється велика увага. На державному рівні практична підтримка туризму задекларована більш ніж десяткою нормативно-правових актів: постанови, розпорядження Кабінету Міністрів України, Укази Президента України тощо. В Полтаві - єдиному місті обласного значення, - успішно реалізуються програмні завдання Міської програми "Полтава туристична" до 2014 року.

Серед головних здобутків дії програми є:

  • пропаганда та просування туристичного продукту територіальної громади міста;
  • інформаційно-просвітницькі акції "Школяр в музеї", "Музей у школі", "Два музеї за ціною одного";
  • запровадження новітніх форм екскурсійного обслуговування: аудіоекскурсії іноземними мовами;
  • завершення акції лояльності музеїв міста до велосипедної спільноти - "Велопарковки в музеях";
  • випуск та нарощування видового складу інформаційно-іміджевого набору "Полтава туристична".

Серед головних завдань на перспективу - закріплення позитивного іміджу міста як культурно-історичного центру розвитку туризму в Україні, примноження сталої зацікавленості в Полтаві туристичної. Про високий рівень останньої свідчать показники відвідуваності музейних закладів Полтави. Середньорічний туристичний потік до музеїв міста на сьогодні становить близько 140 тис. осіб.

У Всесвітній день туризму (свято запроваджено 27.09.1970 року в день прийняття Статуту Всесвітньої туристичної організації) та День туризму в Україні (відзначають відповідно до Указу Президента України з 1998 року) в Полтаві вп'яте підбивають підсумки Конкурсу на визначення кращого туристичного підприємства з надання послуг внутрішнього та в'їзного туризму. Серед більш ніж сотні туристичних фірм Полтави, які мають відповідну ліцензію, визначено лідерів з надання туристсько-екскурсійних послуг.

Зважаючи на важливість розвитку саме внутрішнього туризму як такого, який спрямовує фінансові надходження до міста, в день галузевого свята найкращі туристичні фірми були нагороджені Почесними грамотами виконавчого комітету Полтавської міської ради та грошовими відзнаками-премією переможців (І премія - 3 тис. грн., ІІ премія - 2 тис. грн. ІІІ премія - 1 тис. грн.). Окрім того, переможці та лауреати конкурсу протягом року мають безоплатну інформаційну підтримку на галузевому сайті "Полтава туристична".

Шановні працівники туристичної галузі м. Полтава, колеги!

Вітаємо Вас з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні!

Щиро бажаємо працівникам індустрії туризму міцного здоров'я, добробуту і достатку, впевненості у власних силах, творчої наснаги, незгасаючої енергії та успіхів у всіх Ваших починаннях, цікавих зустрічей, плідного ділового партнерства та продуктивної роботи на благо вітчизняного туризму.

Відділ туризму та культурної спадщини
Управління культури міськвиконкому
www.tourism.poltava.ua
2-95-12