Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Розроблення Державної цільової програми розвитку туризму та курортів на період до 2022 року

Державним агентством України з туризму та курортів відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 № 638 "Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку туризму та курортів на період до 2022 року" розробляється проект Державної цільової програми розвитку туризму та курортів на період до 2022 року (проект Програми).

Пропозиції до проекту Програми просимо надавати згідно з вимогами статті 5 Закону України "Про державні цільові програми" та Порядку розроблення та виконання державних цільових програм (Порядок), затвердженого постановою Уряду від 31.01.2007 № 106.

Зокрема:

 1. структура та зміст окремих частин проекту Програми повинні містити наступні розділи:
  • мета програми;
  • шляхи і способи розв'язання проблеми;
  • завдання і заходи;
  • очікувані результати, ефективність програми;
  • обсяги та джерела фінансування;
 2. відомості про виконавців програми, прогнозні обсяги та джерела фінансування подаються у паспорті програми, форма якого визначена додатком 1 до Порядку;
 3. завдання і заходи подаються у вигляді таблиці, форма якої визначена додатком 2 до Порядку;
 4. інформація про очікувані результати, ефективність програми подається у вигляді таблиці, форма якої визначена додатком 3 до Порядку.

Одночасно при Держтуризмкурорті створюється робоча група щодо розробки проекту Програми.

Пропозиції до проекту Програми, а також кандидатури до складу робочої групи щодо розробки проекту Програми просимо надавати до 27 вересня 2013 року в електронному і друкованому вигляді (факс: 351-46-05, email:shpachenko@mtu.gov.ua).