Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

Проект регуляторного акту щодо змін чинного законодавства в сфері туризму

Державне агентство України з туризму та курортів запропонувало Громадській раді при Держтуризмкурорті розглянути проект регуляторного акту щодо змін чинного законодавства в сфері туризму, які спрямовані на підвищення рівня захищеності громадян України під час перебування у туристичній подорожі за кордоном. Також в регуляторному акті пропонується покращити умови провадження діяльності туроператорами внутрішнього та в'їзного туризму.

Зокрема, пропонується збільшити фінансове забезпечення відповідальності туристичного оператора перед туристами, які виїжджають за кордон з 20 тисяч євро до 500 тисяч євро. При цьому, у разі, якщо кількість туристів, з якими туроператором укладено договори на туристичне обслуговування, перевищуватиме 50 тисяч осіб протягом року, то розмір фінансового забезпечення має збільшуватись на 250 тисяч євро за кожних наступних 50 тисяч осіб. Туроператори, які надають послуги внутрішнього та в'їзного туризму, будуть звільнені від обов'язкового фінансового забезпечення відповідальності.

Одночасно, пропонується впровадити відповідальність туристичних агентів перед туроператорами в розмірі 50 тисяч євро.

Зазначене фінансове забезпечення відповідальності надасть можливість у переважній більшості випадків покрити збитки, завдані туристам у разі неможливості виконання туроператором обов'язків, передбачених договором на туристичне обслуговування, зокрема у випадках необхідності екстреного повернення в Україну з країни тимчасового перебування.

Крім того, Держтуризмкурорт пропонує встановити мінімальний ліміт страхового покриття при страхуванні виїзних туристів: 30 тисяч євро на особу для медичного страхування, та 3 тисячі євро на особу для страхування від нещасного випадку.

Також Держтуризмкурорт в законопроекті врахував позицію профільних асоціацій щодо збереження ліцензування туроператорської діяльності.

Прес-служба Держтуризмкурорту (Державне агентство України з туризму та курортів.
Адресa: 01135, м. Київ, пр-т Перемоги 14).