Поради подорожуючим Туризм подій Фільм «7 чудес Полтави» Керівникам туристичних фірм   
Полтава туристична
 
Архів новин:

ІІІ Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині»: результати.

4-5 грудня у виставковій залі Міського будинку культури пройшла ІІІ Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині». Розвиток туристичної галузі в нашому місті стрімко набирає обертів. 2009 рік для м. Полтава був означений такими ювілейними датами, як 200-річчя від дня народження всесвітньо відомого земляка Миколи Васильовича Гоголя, 240-річчя від дня народження зачинателя нової української літератури Івана Петровича Котляревського та 300-річчя доленосної європейської баталії — Полтавської битви. Саме відзначення цих дат на належному рівні створили для Полтавщини позитивний імідж туристичного краю.

Підтвердженням цього є кількість учасників цьогорічної виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині». Полтавці та гості виставки мали змогу познайомитися з експозицією Тернопільської, Івано-Франківської, Сумської, Закарпатської, Волинської, Черкаської областей, а також туристсько-рекреаційними районами Полтавщини і м. Полтава. Урочисте відкриття проходило за участі почесних гостей: міського голови м. Полтава А.В.Матковського, першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації І.Ф. Близнюка та заступника голови Державної служби туризму і курортів України Міністерства культури та туризму Є.В. Стьопіна.

Виставка проходила в дружній, теплій атмосфері. Відвідувачів зустрічав Міський духовий оркестр «Полтава» (керівник Е.Головашич), для поціновувачів «високого» мистецтва Арт-студією Юрія Матвєєва презентована колекція одягу під назвою «Полтавська битва 300 років потому». Всіх бажаючих частували запашним духмяним «Короленківським чаєм» та смачними полтавськими галушками. Охочі до народного мистецтва мали змогу отримати майстер-класи по вишивці, килимарству, гончарству, бісероплетінню та живопису. Туристичні фірми пропонували ексклюзивні туристичні маршрути з відвідуванням найцікавіших куточків нашого регіону. Чудовим подарунком для всіх відвідувачів став розіграш призів.

Підводячи підсумки, можна з впевненістю сказати: «Нам є що показати, чим здивувати, про що розповісти». Тож, до зустрічі наступного 2010 року на ІV Міжрегіональній виставці-турсалоні «Відпочивайте на Полтавщині».